NEW JOB OFFER

Product Owner

« Back to list

ClickMeeting to internetowa platforma do webinarów i wideokonferencji, oparta o przeglądarkę internetową i działająca na wszystkich urządzeniach, bez względu na system operacyjny. Jesteśmy firmą z Gdańska o globalnym zasięgu: nasz produkt jest dostępny w 7 językach, a korzystają z niego użytkownicy na całym świecie! Tylko w 2019 roku webinary przeprowadzone na naszej platformie obejrzało ponad 8,5 miliona unikalnych użytkowników!

Dlaczego ClickMeeting?

Jako pracodawca zatrudniamy obecnie ponad 70 osób. Bardzo szybko się rozwijamy i liczymy na to, że będziesz rozwijać firmę razem z nami. Wyróżnia nas nieformalna, przyjazna atmosfera na co dzień oraz wyjątkowi współpracownicy, których możesz poznać już niebawem, a także bogaty pakiet benefitów, dzięki któremu będzie Ci jeszcze milej przychodzić do nas do pracy.

Twoje zadania:

  • Realizacja długofalowej strategii rozwoju naszego produktu, czyli platformy webinarowej Clickmeeting
  • Zbieranie, analiza i priorytetyzacja wymagań otrzymanych od poszczególnych interesariuszy w odniesieniu do wyznaczonych celów biznesowych firmy
  • Tworzenie przejrzystego i zorganizowanego backlogu dla prac projektowych
  • Budowanie roadmapy dla rozwoju produktu, z naciskiem na wniesienie jak największej wartości biznesowej
  • Zarządzanie czasem zespołu programistycznego i zakresem prac w celu terminowej realizacji zaplanowanych zadań
  • Analiza zasadności, opłacalności, ryzyka i efektywności proponowanych zmian
  • Monitorowanie postępów prac w projektach oraz ich raportowanie
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Współpraca ze wszystkimi interesariuszami, zespołem programistycznym oraz produktowym

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli

  • Posiadasz min 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze e-commerce/Saas (warunek konieczny)
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • Dobrze rozumiesz Agilowe metody pracy zespołu developerów
  • Potrafisz adekwatnie dobrać metody prowadzenia projektów, optymalizując pracę
  • Cechuje Cię dobre zrozumienie użyteczności i rozwoju technologicznego aplikacji internetowych
  • Posiadasz dobrą wiedzę z zakresu UX
  • Biegle posługujesz się Jirą, MS Office, programami do prezentacji
  • Doskonale radzisz sobie z zagadnieniami analitycznymi
  • Wyróżnia Cię silna orientacja na rezultaty i cele biznesowe
  • Świetnie organizujesz pracę swoją i innych
  • Zdolności negocjacyjne
  • Naturalna jest dla Ciebie inicjatywa w działaniu i proaktywność
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim
  • Masz wykształcenie wyższe (preferowany kierunek techniczny)

Co oferujemy?

  • pełne wyzwań i ważne stanowisko w strukturze, na które wszyscy czekamy :)
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • darmowe śniadania, dofinansowanie do codziennych obiadów, świeże soki z owoców i warzyw każdego ranka oraz ciepłe i zimne napoje do wyboru
  • pyszne ciasto w każdy piątek i świeże owoce co poniedziałek
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy oraz dodatkowy bonus za bieganie do pracy lub dojazdy rowerem
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie
  • wspólne wyjścia po pracy, świętowanie urodzin i rocznic, firmowe imprezy integracyjne
  • pracę w bardzo przyjaznym miejscu, wśród zaangażowanych ludzi
  • bezpłatny udział w szkoleniach oraz w kursach językowych

Jak aplikować:

Jeśli widzisz siebie jako członka naszego zespołu, wyślij swoje CV na: hr@clickmeeting.com, zawierając w aplikacji poniższą zgodę:

Please include the following agreement in your CV:

„I agree to have my personal data, which is contained in the application documents, processed by ClickMeeting Sp. z.o.o., which has its registered office in Gdańsk, in order to conduct the recruitment process.”

If you want to take part in the future recruitment processes organized by ClickMeeting Sp. z.o.o., please attach the following clause to your CV:

„I hereby agree to have my personal data contained in the application documents by ClickMeeting Sp. z.o.o., with its registered office in Gdańsk, processed for future recruitment processes.”

Please note that the administrator of your personal data is ClickMeeting Sp. z.o.o. with its registered office in Gdańsk (Arkońska 6/A4, 80-387 Gdańsk). Your data will be processed in order to carry out the recruitment process under the provisions of the Labor Code (name/names and surname; date of birth, place of residence/correspondence address; education; course of previous employment) and/or consent given by you in terms of other additional data (e.g. your photo). You have the right to revoke your consent without affecting the lawfulness of the processing at any time. Your personal data will be stored for the time necessary to carry out the recruitment process and for the limitation period of claims arising from the recruitment process, i.e., for three years, unless you agree to process them for future recruitment processes (in that case, they will be processed until you revoke your consent). Providing all personal data is voluntary. In the field of personal data resulting from the Labor Code, the application is necessary in order to carry out the recruitment process. Other data is not necessary. Further information about your data can be obtained at: https://clickmeeting.com/legal.

Benefits

ClickMeeting is a product and brand of GetResponse, a successful Polish company and leader in the internet industry which has been supplying software to companies all over the world.

  • Top-notch equipment
  • Flexible work environment
  • Participation in professional events
  • Professional development
  • Language classes
  • Vast social package
    (incl. private healthcare)