NEW JOB OFFER

Product Owner

« Back to list

ClickMeeting to internetowa platforma do webinarów i wideokonferencji, oparta o przeglądarkę internetową i działająca na wszystkich urządzeniach, bez względu na system operacyjny. Jesteśmy firmą z Gdańska o globalnym zasięgu: nasz produkt jest dostępny w 7 językach, a korzystają z niego użytkownicy na całym świecie! Tylko w 2019 roku webinary przeprowadzone na naszej platformie obejrzało ponad 8,5 miliona unikalnych użytkowników!

Dlaczego ClickMeeting?

Jako pracodawca zatrudniamy obecnie ponad 70 osób. Bardzo szybko się rozwijamy i liczymy na to, że będziesz rozwijać firmę razem z nami. Wyróżnia nas nieformalna, przyjazna atmosfera na co dzień oraz wyjątkowi współpracownicy, których możesz poznać już niebawem, a także bogaty pakiet benefitów, dzięki któremu będzie Ci jeszcze milej przychodzić do nas do pracy.

Twoje zadania:

  • Realizacja długofalowej strategii rozwoju naszego produktu, czyli platformy webinarowej Clickmeeting
  • Zbieranie, analiza i priorytetyzacja wymagań otrzymanych od poszczególnych interesariuszy w odniesieniu do wyznaczonych celów biznesowych firmy
  • Tworzenie przejrzystego i zorganizowanego backlogu dla prac projektowych
  • Budowanie roadmapy dla rozwoju produktu, z naciskiem na wniesienie jak największej wartości biznesowej
  • Zarządzanie czasem zespołu programistycznego i zakresem prac w celu terminowej realizacji zaplanowanych zadań
  • Analiza zasadności, opłacalności, ryzyka i efektywności proponowanych zmian
  • Monitorowanie postępów prac w projektach oraz ich raportowanie
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Współpraca ze wszystkimi interesariuszami, zespołem programistycznym oraz produktowym

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli

  • Posiadasz min 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze e-commerce/Saas (warunek konieczny)
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu projektami IT
  • Dobrze rozumiesz Agilowe metody pracy zespołu developerów
  • Potrafisz adekwatnie dobrać metody prowadzenia projektów, optymalizując pracę
  • Cechuje Cię dobre zrozumienie użyteczności i rozwoju technologicznego aplikacji internetowych
  • Posiadasz dobrą wiedzę z zakresu UX
  • Biegle posługujesz się Jirą, MS Office, programami do prezentacji
  • Doskonale radzisz sobie z zagadnieniami analitycznymi
  • Wyróżnia Cię silna orientacja na rezultaty i cele biznesowe
  • Świetnie organizujesz pracę swoją i innych
  • Zdolności negocjacyjne
  • Naturalna jest dla Ciebie inicjatywa w działaniu i proaktywność
  • Biegle posługujesz się językiem angielskim
  • Masz wykształcenie wyższe (preferowany kierunek techniczny)

Co oferujemy?

  • pełne wyzwań i ważne stanowisko w strukturze, na które wszyscy czekamy :)
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • darmowe śniadania, dofinansowanie do codziennych obiadów, świeże soki z owoców i warzyw każdego ranka oraz ciepłe i zimne napoje do wyboru
  • pyszne ciasto w każdy piątek i świeże owoce co poniedziałek
  • zwrot kosztów dojazdu do pracy oraz dodatkowy bonus za bieganie do pracy lub dojazdy rowerem
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie
  • wspólne wyjścia po pracy, świętowanie urodzin i rocznic, firmowe imprezy integracyjne
  • pracę w bardzo przyjaznym miejscu, wśród zaangażowanych ludzi
  • bezpłatny udział w szkoleniach oraz w kursach językowych

Jak aplikować:

Jeśli widzisz siebie jako członka naszego zespołu, wyślij swoje CV na: hr@clickmeeting.com, zawierając w aplikacji poniższą zgodę:

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji przez ClickMeeting Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku.”

Jeżeli chcesz brać udział w przyszłych rekrutacjach organizowanych przez ClickMeeting Sp. z o. o. dołącz do swojego CV również klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ClickMeeting Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest ClickMeeting Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku (ul. Arkońska 6/A4, 80 – 387 Gdańsk). Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie przepisów Kodeksu pracy (imię/imiona i nazwisko; data urodzenia; miejsce zamieszkania/adres do korespondencji; wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) i/lub wyrażonej przez Ciebie zgody w zakresie innych dodatkowych danych (np. Twoje zdjęcie). Masz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Twoje dane będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz przez czas upływu przedawnienia roszczeń wynikających z procesu rekrutacji, tj. przez 3 lata, chyba że wyrazisz zgodę na przetwarzanie ich na potrzeby przyszłych rekrutacji - wtedy do czasu cofnięcia przez Ciebie zgody. Podanie wszelkich danych osobowych jest dobrowolne. W zakresie danych osobowych wynikających z Kodeksu pracy ich podanie jest niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, pozostałe dane nie są niezbędne. Pozostałe informacje dotyczące Twoich danych uzyskasz na stronie: https://clickmeeting.com/legal.

Benefits

ClickMeeting is a product and brand of GetResponse, a successful Polish company and leader in the internet industry which has been supplying software to companies all over the world.

  • Top-notch equipment
  • Flexible work environment
  • Participation in professional events
  • Professional development
  • Language classes
  • Vast social package
    (incl. private healthcare)